Jdi na obsah Jdi na menu
 


r. 2017

4. 6. 2017

Předškolní  chlapci  I.  -  do  r.  2012         -  250 m  -  5  záv.

1.

Bělina  Matěj

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

1:34,6

2.

Jankovský  Marek

Zdislavice

1:37,4

3.

Martínek  Václav

Zdislavice

1:40,8

4.

Sedlák  Josef

Zdislavice

1:50,4

5.

Martínek  Stanislav

Zdislavice

2:54,1

 

 

 

 

Předškolní  dívky  I.  -  do  r.  2012            -  250 m  -  6  záv.

 

1.

Melicharová  Natálie

Zdislavice

1:50,6

 

2.

Mayerová  Stela

Zdislavice

1:53,9

 

3.

Sátrová  Pavla

Vlašim

2:03,5

 

4.

Sedláčková  Amálka

Zdislavice

2:16,0

 

5.

Sátrová  Nela

Vlašim

2:47,4

 

6.

Nácovská  Natálie

Zdislavice

2:58,8

 

Předškolní  chlapci  II.  -  2010 - 2011    -  250 m  -  5  záv.

1.

Vobecký  Filip

Atletika  Benešov

1:01,1

2.

Vobecký  Lukáš

Atletika  Benešov

1:03,0

3.

Melichar  Jakub

Melicharovi

1:12,6

4.

Patera  Matěj

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

1:22,8

5.

Pastorek  Pavel

Zdislavice

1:31,0

Nejmladší  žákyně  I.  -  2008 - 2009          -  250 m  -  9  záv.

1.

Lapáčková  Tereza

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

52,9

2.

Vlčková  Kristýna

TJ  Sokol  Říčany

53,3

3.

Svobodová  Adéla

TJ  Spartak  Vlašim

57,2

4.

Naňáková  Aneta

Prokop  Klub

1:01,7

5.

Martínková  Anna

Zdislavice

1:03,5

6.

Gregorová  Sofie

Prokop  Klub

1:04,9

7.

Holanová  Justýna

Vlašim

1:06,9

8.

Janovská  Tereza

Zdislavice

1:07,7

9.

Pastorková  Michaela

Prokop  Klub

1:09,6

Předškolní  dívky  II.  -  2010 - 2011        -  250 m  -  4 záv.

1.

Jirásková  Ema

Praha  9

1:07,8

2.

Nevšímalová  Tereza

Chmelná

1:15,7

3.

Sedláčková  Alžběta

Zdislavice

1:17,1

4.

Gabková  Adéla

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

1:18,7

Nejmladší  žáci  I.  -  2008 - 2009              -  250 m  -  6  záv.

1.

Gabko  Matěj

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

54,2

2.

Nácovský  Lukáš

Zdislavice

54,6

3.

Maxa  Antonín

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

56,6

4.

Bělina  Jan

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

57,7

5.

Hlaváček  Jakub

TJ  Spartak  Vlašim

59,4

6.

Jánošík  Dominik

TJ  Spartak  Vlašim

1:01,2

Nejmladší  žáci  II.   -  2006 - 2007           -  500 m  -  5 záv.

1.

Maxa  Vojtěch

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:01,1

2.

Říha  Adam

Vlašim

2:03,8

3.

Bělina  Adam

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:04,9

4.

Nevšímal  Lukáš

Chmelná

2:07,8

5.

Motlíček  Tomáš

Malovidy

2:19,9

Nejmladší  žákyně  II.   -  2006 - 2007       -  500 m  -  3  záv.

1.

Suková  Nikola

TJ  Spartak  Vlašim

1:59,6

2.

Chmelová  Markéta

Světlá  n. S.

2:07,8

3.

Sedláčková  Anna

Zdislavice

2:42,5

 

 

 

 

Mladší  žáci  -  2004 - 2005                      -  750 m  -  5 záv.

1.

Hrubý  Petr

AC  Čáslav

2:17,4

2.

Kasal  Petr

Světlá  n. S.

2:18,8

3.

Hamza  Vojtěch

AC  Čáslav

2:27,5

4.

Zelingr  Lukáš

Zdislavice

2:30,5

5.

Holan  Matyáš

HC  Vlašim

2:31,4

Mladší  žákyně  -  2004 - 2005                -  750 m  -  2  záv.

1.

Sátrová  Klára

TJ  Spartak  Vlašim

2:39,8

2.

Chmelová  Klára

Světlá  n. S.

2:48,1

 

 

 

 

Starší  žáci  -  2001 - 2002                       -  1 500 m  -  4  záv.

1.

Fialka  Jan

SK  Benešov

5:00,7

2.

Dubjak  Ondřej

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

5:02,2

3.

Říha  Tomáš

Vlašim

5:34,8

4.

Adamec  Jiří

TJ  Spartak  Vlašim

6:36,1

 

Ženy 1999 a starší                    -  1 500m   - 1 záv.

Bělinová Tereza         TJ Jiskra Zruč n.Sáz.   - 12:13,5

Ženy  I.  -  1983  a  mladší                     -  9 000 m  -  1 záv

Petrásková Nikol       1988        Onšovec       42:26,8

Ženy  II.  -  1982  a  starší                           -  9 000 m  -  6  záv

1.

Adamcová  Andrea   1973

Spartak Vlašim

43:35,8

2.

Jiroušková  Hana        1972

Znosim

46:03,2

3.

Toupalová  Blanka      1976

Znosim

47:58,7

4.

Dvořáková  Renata     1971

Znosim

48:31,3

5.

Martínková  Monika   1971

Znosim

53:48,1

6.

Zelingrová  Marcela    1972

Zdislavice

1:11:40,8

 

     

Muži  I.  -  1978  a  mladší                 -  9 000 m  -   4  záv

 

1.

Pelikán  Karel             1979

BBK  Benešov

39:06,9

2.

Dubec  Štěpán            1989

Ćeské  Budějovice

41:24,9

3.

Hergessell  Jiří           1994

Vračkovice

50:38,8

4.

Hejný  Martin             1978

Ćechtice

50:42,3

1.

Pelikán  Karel             1979

BBK  Benešov

39:06,9

 Muži  II.  -  1968 - 1977                              -  9 000 m  -  9  záv

1.

Jirásek  Marek  1973

TJ  Sokol  Kbely

37:04,3

2.

Jánošík Rudolf    1971

Vlašim

37:12,1

3.

Dubják  Petr        1970

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

38:45,2

4.

Lebeda  Petr        1975

BBK  Benešov

39:37,4

5.

Hergessell  Jiří    1971

Vračkovice

42:00,9

6.

Kašpar  Michal    1976

RS  Vlašim

42:14,8

7.

Špůrek  Petr        1971

Koloběžka  Vracovice

42:32,7

8.

Foller  Miroslav  1973

EFA  Vlašim

44:39,7

9.

Říha  Karel          1969

Soběhrdy

47:52,2

Muži  III. -  1958 - 1967                    -  9 000 m  -  5  záv.

1.

Mrva  Pavel                1960

BBK  Benešov

42:46,0

2.

Brožík  František     1967   

Vlašim

43:53,3

3.

Pokorný  Miroslav     1960

Ben. žije sportem

44:02,5

4.

Jelínek  Jiří                 1964

BBK  Benešov

44:48,9

5.

Škopek  Pavel            1964

Vlašim

49:27,2

Muži  IV.  -  1957  a  starší                        -  9 000 m  -  6  záv.

 

1.

Němec Jiří           1948 

TJ  Spartak  Vlašim

41:52,5

2.

Keil  Jaroslav      1953 

Běžec  Vysočiny

45:56,9

3.

Cinka  Ivan          1957

BBK  Benešov

55:29,2

4.

Cipl  František     1951

Bon Bon  Praha

58:13,4

5.

Rataj  Stanislav   1942 

Sokol  Sedlec  Prčice

1:02:29,3

-

Mayer  Jan          1954

Atletika  Benešov

DNF

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA