Jdi na obsah Jdi na menu
 


2016

15. 6. 2016

XI.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

Zdislavice  -  4. červen  2016

Předškolní  dívky  I.  -  do  r.  2011   -  250 m 

1.

Boučková  A.

Zdislavice

2:01,3

2.

Melicharová  N.

Zdislavice

2:22,0

3.

Sedláčková  A.

Sedláčkovi

3:29,9

Předškolní  chlapci  I.  -  do  r.  2011    -  250 m 

1.

Podmol  J.

Znosim

1:15,8

2.

Pastorek  P.

Zdislavice

1: 26,7

3.

Hozman  A.

Čechtice

1:31,3

4.

Jankovský  M.

Jankovských

1:55,8

5.

Jankovský  D.

Jankovských

2:00,5

-

Martínek  V.

Zdislavice

DNF

Předškolní  dívky  II.  -  2009 - 2010   -  250 m 

1.

Naňáková  A.

Naňáci

58,9

2.

Gregorová  S.

Prokop  Klub

1:01,9

3.

Martínková  A.

Zdislavice

1:04,1

4.

Jankovská  T.

Jankovských

1:04,8

5.

Pastorková  M.

Zdislavice

1:05,4

6.

Sedláčková  A.

Sedláčkovi

1:06,7

7.

Fialková  J.

Čechtice

1:15,1

Předškolní  chlapci  II.  -  2009 - 2010    -  250 m 

1.

Jánošík  D.

Vlašim

55,6

2.

Maxa  A.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

59,6

3.

Bělina  J.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

1:02,3

4.

Melichar  J.

Zdislavice

1:09,8

5.

Jankovský  F.

Jankovských

1:14,1

6.

Kuthan  V.

Praha

1:18,2

7.

Nerad  M.

Vlašim

1:20,9

Nejmladší  žákyně  I.  -  2007 - 2008   -  250 m 

1.

Suková  N.

TJ  Spartak  Vlašim

52,2

2.

Vlčková  K.

TJ  Sokol  Říčany

53,8

3.

Lapáčková  T.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

54,5

4.

Svobodová  A.

TJ  Spartak  Vlašim

56,1

5.

Naňáková  N.

Naňáci

1:04,2

6.

Sedláčková  A.

Sedláčkovi

1.04,6

7.

Pastorková  L.

Zdislavice

1:08,5

Nejmladší  žáci  I.  -  2007 - 2008    -  250 m 

1.

Svoboda  M.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

50,2

2.

Růžička  D.

Zdislavice

52,0

3.

Bělina  A.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

52,5

4.

Klika  V.

Rataje

54,5

5.

Hlaváček  J.

TJ  Spartak  Vlašim

56,3

6.

Bouček  T.

Zdislavice

59,6

7.

Kuthan  O.

Praha

1:09,1

Nejmladší  žákyně  II.   -  2005 - 2006  -  500 m 

1.

Hlaváčková  E.

TJ  Spartak  Vlašim

1:54,4

2.

Sátrová  K.

TJ  Spartak  Vlašim

1:58,2

3.

Sátrová  T.

TJ  Spartak  Vlašim

2:08,4

4.

Lapáčková  T.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:12,1

5.

Oberleutnerová  Š.

Rataje

2:21,3

Nejmladší  žáci  II.   -  2005 - 2006     -  500 m 

1.

Hrubý  P.

AC  Čáslav

1:48,4

2.

Hamza  V.

AC  Čáslav

1:51,7

3.

Růžička  A.

Zdislavice

1:53,3

4.

Zelingr  L.

Zdislavice

1:58,5

5.

Maxa  V.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:07,5

6.

Dvořák  M.

Zdislavice

2:16,5

7.

Motlíček  T.

Malovidy

2:32,0

Mladší  žákyně  -  2003 - 2004         -  750 m

1.

Chmelová  M.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

3:14,8

2.

Pastorková  P.

Prokop  Klub

3:18,2

3.

Vlčková  K.

TJ  Sokol  Říčany

3:20,3

4.

Kliková  D.

Rataje

3:24,3

Mladší  žáci  -  2003 - 2004              -  750 m 

1.

Novák  Šimon

Jeníkov

2:44,1

2.

Dubjak  Ondřej

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:47,7

3.

Hrubý  Petr

AC  Čáslav

2:57,7

4.

Hamza  Vojtěch

AC  Čáslav

3:05,5

5.

Maxa  Vojtěch

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

3.12,7

6.

Adamec  Jiří

TJ  Spartak  Vlašim

3:17,7

Starší  žákyně  -  2001 - 2002     -  1 500 m  -  0  záv

Starší  žáci  -  2001 - 2002          -  1 500 m

1.

Hyna  M.

Sokol  Čechtice

5.45,7

2.

Fialka  J.

Sokol  Čechtice

5:50,6

3.

Dubjak  O.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

5:57,9

4.

Hyna  J.

Sokol  Čechtice

6:35,5

Dorostenky  -  1999 - 2000          -  1 500 m

1.

Dubjaková  K.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

6:52,7

2.

Chmelová  M.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

7:39,3

Ženy  -  1998  a  starší                   -  1 500 m 

1.

Michálková  J.

Praha

7:00,5

2.

Šandová  T.

PF JČU Č. Budějovice

8:42,5

Ženy  I.  -  1982  a  mladší             -  9 000 m 

1.

Elčknerová J.        

Mníšek  p. B.

57:16,9

Ženy  II.  -  1981  a  starší               -  9 000 m 

1.

Křížová  L.

BBK  Benešov

43:53,6

2.

Adamcová  A.

TJ SpartakVlašim

44:17,0

3.

Jiroušková  H.

Znosim

46:33,5

4.

Toupalová  B.

Znosim

46:52,5

5.

Martínková  M.

Znosim

48:11,2

6.

Lukešová  J.

JaJ  Vlašim

59:34,8

7.

Houžvičková  L.

Český Šternberk

1:05:33,9

8.

Zelingrová  M.

Zdislavice

1:08:00,0

9.

Merašická  D.

Continental

1:39:37,7

Muži  I.  -  1981  a  mladší        -  9 000 m 

1.

Pokorný  M.

BBK  Benešov

34:14,3

2.

Kouklík  J.

BBK  Benešov

36:59,0

3.

Tůma  J.

Vlašim

38:27,0

4.

Kahoun  J.

Louňovice  p. Bl.

38.46,6

5.

Śíma  J.

BBK  Benešov

40.18,4

6.

Kubín  T.         

RS  Vlašim

41:18,0

7.

Dubec  Š.          

Vlašim

43.22,8

8.

Jakubec  V.             

Zdislavice

50:31,4

9.

Matoušek  J.           

Praha

52.00,5

Muži  II.  -  1965 - 1980          -  9 000 m 

1.

Jánošík R.

TJ  Spartak  Vlašim

37:32,3

2.

Němec  K.

Vlašim

38:08,7

3.

Pospíšil  P.

BBK  Benešov

38:57,5

4.

Kašpar  M.

RS  Vlašim

39:33,0

5.

Lebeda  P.

BBK  Benešov

40:12,1

6.

Lejnar  M.

SDM  Zruč  n. S.

40:39,7

7.

Pelikán  K.

BBK  Benešov

41:40,2

8.

Hergell  J.

Vračkovice

42:40,2

9.

Špůrek  P.

Koloběžka  Vracovice

43:50,2

10.

Karafiát  R.

Kladruby  Ústav

44:05,6

11.

Hejný  M.

Sokol  Ćechtice

45:17,0

12.

Brožík F.

PENTAR  Vlašim

45:30,5

13.

Říha  K.

Soběhrdy

46:32,4

14.

Boušek B.

Sokol  T. Štěpánov

54:41,5

Muži  III. -  1957 - 1966         -  9 000 m 

1.

Tůma  J.

OA Vlašim

45:02,9

2.

Lukeš  J.

JaJ  Vlašim

45:14,6

3.

Pokorný  M.

BBK  Benešov

45:58,7

4.

Jelínek  J.

BBK  Benešov

47:38,0

5.

Škopek  P.

Vlašim

51:27,7

6.

Cinka  I.

BBK  Benešov

51:39,5

Muži  IV.  -  1956  a  starší     -  9 000 m 

1.

Němec J.

TJ  Spartak  Vlašim

43:03,7

2.

Smetana  K.

BBK  Benešov

50:55,8

3.

Rataj  St.

Sokol  Sedlec  Prčice

58:19,1

4.

Starý  S.

Roubíčkova  Lhota

1:09:06,4

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu                                                  

Mgr.  Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí  

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA