Jdi na obsah Jdi na menu
 


2015

15. 6. 2016

X.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

Zdislavice  -  6. červen  2015

Předškolní  dívky  I.  -  do  r.  2010  -  250 m 

1.

Brožíková  J.

MŠ  Vlašim

1:11,3

2.

Fialková  J.

Čechtice

1:17,0

3.

Sedláčková  A.

Vlašim

1:18,9

4.

Nevšímalová  T.

Chmelná

1:27,5

5.

Melicharová  N.

Zdislavice

1:56,6

6.

Krucká  A.

Domašín

2:16,8

Předškolní  chlapci  I.  -  do  r.  2010   -  250 m 

1.

Jankovský  F.

Zdislavice

1:27,2

2.

Martínek  V.

Zdislavice

1: 45,5

3.

Melichar  J.

Zdislavice

2:05,9

Předškolní  dívky  II.  -  2008 - 2009   -  250 m 

1.

Naňáková  A.

Prokop  Klub

1:09,9

2.

Martínková  A.

Zdislavice

1:11,3

3.

Kletečková  A.

Čechtice

1:12,1

4.

Gregorová  S.

Prokop  Klub

1:15,0

5.

Jankovská  T.

Zdislavice

1:15,2

Předškolní  chlapci  II.  -  2008 - 20089  -  250 m 

1.

Svoboda  M.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

53,5

2.

Růžička  D.

Zdislavice

56,3

3.

Klika  V.

Rataje

57,5

4.

Krucký  T.

Spartak  Vlašim

58,9

5.

Balek  V.

Malovidy

1:04,6

6.

Balek  M.

Malovidy

1:10,2

7.

Klíma  Š.

Spartak  Vlašim

1:17,2

Nejmladší  žákyně  I.  -  2006 – 2007  - 250 m

1.

Sátrová  T.

Spartak  Vlašim

53,5

2.

Lapáčková  T.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

56,5

3.

Sedláčková  A.

Spartak  Vlašim

1:00,7

4.

Naňáková  N.

Prokop  Klub

1:10,6

Nejmladší  žáci  I.  -  2006 - 2007  -  250 m

1.

Růžička  A.

Zdislavice

50,1

2.

Klíma  M.

Spartak  Vlašim

51,2

3.

Motlíček  T.

Malovidy

52,0

4.

Krucký  O.

Spartak  Vlašim

52,4

5.

Naňák  A.

Prokop  Klub

53,7

6.

Nevšímal  L.

Chmelná

56,1

Nejmladší  žákyně  II.   -  2004 - 2005  -  500 m 

1.

Chmelová  K.

Hvězda  Pardubice

1:48,4

2.

Vejsadová  S.

Spartak  Vlašim

1:49,9

3.

Drahozalová  L.

SVČ  Ledeč  n. S.

1:51,9

4.

Sátrová  K.

Spartak  Vlašim

1:52,8

5.

Kliková  D.

Rataje

1:57,5

6.

Ptáčníková  P.

Spartak  Vlašim

2:02,1

7.

Motlíčková  P.

Malovidy

2:02,6

8.

Váchová  A.

Zdislavice

2:23,4

Nejmladší  žáci  II.   -  2004 - 2005 -  500 m 

1.

Zelingr  L.

Zdislavice

2:00,2

2.

Kletečka  J.

Čechtice

2:06,8

3.

Dvořák  M.

Zdislavice

2:13,4

Mladší  žákyně  -  2002 - 2003  -  750 m  -  0 záv.

Mladší  žáci  -  2002 - 2003        -  750 m 

1.

Fialka  J.

Sokol  Čechtice

2:37,2

2.

Novák  Š.

Spartak  Vlašim

2:39,3

3.

Dubjak  O.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:40,7

4.

Korecký  J.

TJ  Jiskra  Zruč  n. S.

2:46,2

5.

Drahozal  M.

SVČ  Ledeč  n. S.

2:48,4

6.

Hejný  J.

Zdislavice

3:06,4

7.

Adamec  J.

Spartak  Vlašim

3:14,3

Starší  žákyně  -  2000 - 2001  -  1 500 m 

1.

Nevšímalová  Ś.

Chmelná

8:48,9

Starší  žáci  -  2000 - 2001        -  1 500 m 

1.

Fialka  J.

Sokol  Čechtice

NM

2.

Tláskal  T.

SVČ  Ledeč  n. S.

NM

2.

Fialka  D.

Sokol  Čechtice

NM

Dorostenky  -  1998 - 1999     -  1 500 m 

1.

Průšová  L.

Spartak  Vlašim

6:57,7

2.

Rumlerová  J.

Keblov

7:01,3

3.

Kárníková  L.

SVČ  Ledeč  n. S.

9:20,5

Dorostenci  -  1998 - 1999     -  1 500 m 

1.

Adamec  J.

Spartak  Vlašim

6:44,7

Ženy  -  1997  a  starší           -  1 500 m 

1.

Michálková  J.

Praha

7:30,2

2.

Dvořáková  K.

Zdislavice

7:56,1

3.

Vlasáková  J.

Trhový  Štěpánov

8:05,0

4.

Tichá  M.

Světlá  n. S.

9:05,7

Ženy  I.  -  1981  a  mladší     -  9 000 m 

1.

Müllerová  Ba.

Kerteam  Praha

53:20,7

2.

Dvořáková  K.

Zdislavice

1:11.49,2

3.

Dvořáková  P.

Zdislavice

1:11:50,9

Ženy  II.  -  1980  a  starší       -  9 000 m 

1.

Adamcová  A.

Spartak  Vlašim

45:17,5

2.

Martínková  M.

Sokol  Domašín

48:26,0

3.

Z. Klímová-Vaňková 

Vlašim

51:41,2

4.

Lukešová  J.

JaJ  Vlašim

58:40,7

5.

Zelingrová  M.

Zdislavice

1:11:07,7

6.

Merašická  D.

Continental

1:17:47,7

Muži  I.  -  1976  a  mladší     -  9 000 m 

1.

Pokorný  M.

Ben. běžecký klub

33:15,6

2.

Flegl  V.

Vrchlabí

35:46,9

3.

Hejný  K.

Zdislavice

38:20,8

4.

Veleta  R.           

SVČ  Ledeč  n. S.

39:06,8

5.

Kašpar  M.          

RS  Vlašim

39:27,9

6.

Pospíšil P.           

BBK  Čerčany

39:44,4

7.

Kouklík  J.           

Ben. běžecký klub

40:28,5

8.

Tůma  J.                 

Spartak Vlašim

41:12,8

9.

Kahoun  J.             

Louňovice  p. Bl.

42:06,2

10.

Svoboda  P.          

BBK  Čerčany

42:30,4

11.

Hejný  M.            

Sokol  Čechtice

44:51,2

12.

Šanda  M.            

Gymn.  Vlašim

47:06,9

13.

Hájek  J.              

Tisem

48:13,0

14.

Jakubec  v                

Zdislavice

51:01,3

15.

Reichel  J.           

ČZU  Čerčany

51:46,0

16.

Exner  A.             

Zdislavice

1:08:22

-

Hejzlar  J.            

Zdislavice

DNF

Muži  II.  -  1966 - 1975          -  9 000 m 

1.

Tichý  F.

Catus Bike Team

36:24,8

2.

Jirásek  M.

TJ  Sokol  Kbely

37:15,8

3.

Jánošík R.

Spartak Vlašim

38:13,3

4.

Lejnar  M.

SDH  Zruč  n. S.

41:36,7

5.

Horný  P.

SVČ  Ledeč  n. S.

42:50,2

6.

Špůrek  P.

Koloběžka Vracovice

44:37,1

7.

Brožík F.

PENTAR  Vlašim

46:50,9

8.

Říha  K.

Soběhrdy

48:42,7

Muži  III. -  1956 - 1965         -  9 000 m 

1.

Tůma  J.

Spartak Vlašim

43:37,1

2.

Lukeš  J.

JaJ  Vlašim

44:43,9

3.

Pokorný  M.

Ben. běžecký klub

47:59,9

4.

Kouklík  S.

Ben. běžecký klub

52:42,0

5.

Cinka  I.

Ben. běžecký klub

56:04,0

Muži  IV.  -  1955  a  starší     -  9 000 m 

1.

Němec J. 

Spartak Vlašim

40:42,8

2.

Smetana  K.

Ben. běžecký klub

50:25,6

3.

Vosyka L.

AZ  Tým  Světlá

57:14,3

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu                                                  

Mgr. Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí  

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA