Jdi na obsah Jdi na menu
 


2014

13. 6. 2016

IX.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

Zdislavice  -  7. červen  2014

Předškolní  dívky  I.  -  do  r.  2009   -  250 m

1.

Naňáková  A.

STS Chvojkovice Brod

1:15,6

2.

Martínková  A.

Zdislavice

1:17,8

3.

Gregorová  S.

STS Chvojkovice Brod

1.27,1

4.

Brožíková  J.

Vlašim

1:33,5

5.

Sedláčková  A.

STS Chvojkovice Brod

1:40,3

6.

Nevšímalová  T.

Chmelná

1:42,8

7.

Šebková  S.

Benešov

2:48,6

8.

Boučková  A.

Zdislavice

3:31,8

Předškolní  chlapci  I.  -  do  r.  2009  -  250 m 

1.

Jánošík  D.

Vlašim

1:14,1

2.

Reichel  Fr.

Čerčany

1:14,7

3.

Melichar  J.

Zdislavice

1:58,5

4.

Rada  V.

Benešov

2:18,8

Předškolní  dívky  II.  -  2007 - 2008   -  250 m

1.

Chmelová  M.

Světlá n. S.

55,9

2.

Scholzová  E.

Zruč n. S.

57,8

3.

Vosátková  J.

Vlašim

1:01,9

4.

Sedláčková  A.

Zdislavice

1:08,5

5.

Naňáková  N.

Zdislavice

1:10,2

Předškolní  chlapci  II.  -  2007 - 2008   -  250 m 

1.

Reichel W. Jan

Čerčany

59,5

2.

Nevšímal  L.

Chmelná

1:02,1

3.

Růžička  D.

Zdislavice

1.02,8

4.

Klika  Vít

Rataje

1:03,3

5.

Holejšovský  T.

Čechtice

1:03,6

6.

Hlaváček  J.

Vlašim

1:03,8

7.

Rada  T.

Benešov

1:06,8

8.

Bouček  T.

Zdislavice

1:10,8

9.

Balek  V.

Malovidy

1.17,2

10.

Balek  M.

Malovidy

1:25,3

11.

Krucký  T.

Vlašim

1:35,3

Nejmladší  žákyně  -  2005 - 2006  -  250 m 

1.

Hlaváčková  E.

Spartak  Vlašim

50,1

2.

Sátrová  K.

Spartak  Vlašim

51,1

3.

Filipová  L.

TJ Jiskra  Zruč n. S.

52,8

4.

Ptáčníková  P.

Spartak  Vlašim

54,9

5.

Sátrová  T.

Spartak  Vlašim

59,9

6.

Filipová  K.

TJ Jiskra  Zruč n. S.

1:02,6

Nejmladší  žáci  -  2005 - 2006        -  250 m 

1.

Zelingr  L.

Zdislavice

50,3

2.

Růžička  A.

Zdislavice

51,7

3.

Zavadil  J.

Vlašim

52,4

4.

Dvořák  M.

Zdislavice

54,9

5.

Krucký  O.

Vlašim

57,7

Nejmladší  žákyně   -  2003 - 2004   -  500 m 

1.

Reichelová  M.

Čerčany

1:45,8

2.

Valouchová  V.

TJ Jiskra  Zruč n. S.

1:49,9

3.

Chmelová  K.

Hvězda  Pardubice

1:52,9

4.

Kliková  D.

Rataje

2:11,5

5.

Brožíková  T.

Vlašim

2:52,9

Nejmladší  žáci   -  2003 - 2004        -  500 m 

1.

Novák  Š.

Jeníkov

1:45,2

2.

Zavadil  T.

Vlašim

1:45,8

3.

Dubják  O.

TJ Jiskra  Zruč n. S.

1:46,4

4.

Scholze  M.

TJ Jiskra  Zruč n. S.

1:56,3

5.

Adamec  J.

Spartak  Vlašim

1:59,3

6.

Procházka  L.

Spartak  Vlašim

2:03,2

7.

Hemerka  D.

Světlá  n. S.

2:12,7

Mladší  žákyně  -  2001 - 2002         -  750 m 

1.

Menšíková  Š.

TJ Jiskra  Zruč n. S.

3:10,3

2.

Nevšímalová  Š.

Chmelná

3:53,2

Mladší  žáci  -  2001 - 2002               -  750 m 

1.

Hyna  M.

Sokol  Čechtice

2:46,5

2.

Hulmák  T.

Vlašim

2:48,3

3.

Popr  P.

Bystřice

2:48,7

4.

Hyna  J.

Sokol  Čechtice

2:57,2

5.

Walter  L.

Praha

3:08,1

6.

Vosátka  J.

Vlašim

3:09,4

7.

Růžička  J.

Zdislavice

3:29,3

Starší  žákyně  -  1999 - 2000          -  1 500 m 

1.

Hulmáková  Š.

Spartak  Vlašim

6:23,3

Starší  žáci  -  1999 - 2000               -  1 500 m 

1.

Adamec  J.

Spartak  Vlašim

5:28,9

2.

Bouček  M.

Zdislavice

5:37,0

3.

Čížek  R.

SVČ  Ledeč  n. S.

5:44,4

Dorostenky   -  1997 - 1998            -  1 500 m 

1.

Rumlerová  J.

Keblov

6:36,6

Junioři   -  1994 - 1996                     -  9 000 m 

1.

Veleta  R.

SVČ  Ledeč  n. S

39:40,1

2.

Svejkovský  M.

Divišov

54:08,7

Ženy  -  1996  a  starší                    -  1 500 m 

1.

Hulmáková  I.

Vlašim

8:07,9

2.

Dubjáková  B.

Zruč  n. S.

8:37,5

Ženy  -  1996  a  starší                   -  9 000 m 

1.

Adamcová  A.

Spartak  Vlašim

45:53,6

2.

Martínková  M.

Sokol  Domašín

49:33,7

3.

Hulínská  R.

Praha 4

57:15,8

Muži  I.  -  1979 - 1993                  -  9 000 m 

1.

Pokorný  M.

Spartak  Vlašim

34:29,5

2.

Kouklík  J.

Bystřice

37:39,0

3.

Maršík  M.

Malovidy - Pacov

38:18,1

4.

Kellner  J.

KTA  Benešov

39:03,8

5.

Kubín  T.

RS  Vlašim

39:10,1

6.

Pelikán  K.

Benešov

39:47,1

7.

Tůma  J.

Spartak Vlašim

41:32,7

-

Žák  P.

Bolina

DNF

-

Bouček  P.

Zdislavice

DNF

Muži  II.  -  1964 - 1978                 -  9 000 m

1.

Jánošík R.

Spartak Vlašim

35:40,2

2.

Jirásek  M.

TNS  AISA  Praha

35:48,3

3.

Kašpar  M.

RS  Vlašim

37:54,4

4.

Fialka  L.

Vlašim

40:24,5

5.

Špůrek  P.

Koloběžka Vracovice

40:38,2

6.

Lejnar  M.

SDH  Zruč  n. S.

40:42,7

7.

Hejný  M.

Sokol  Čechtice

42:44,2

8.

Brožík F.

PENTAR  Vlašim

43:38,1

9.

Hulínský R.

Praha 4

44:36,0

10.

Pártl  M.

Praha

45:03,2

11.

Říha  K.

Soběhrdy

45:53,6

Muži  III. -  1954 - 1963               -  9 000 m 

1.

Tůma  J.

Spartak Vlašim

43:20,8

2.

Pokorný  M.

Benešov

44:25,2

3.

Mayer  J.

SKD  Benešov

47:43,6

4.

Kouklík  S.

Bystřice

48:54,8

5.

Burian  K.

Drukostav  Snět

52:04,9

6.

Fulín  V.

Benešov

52:38,1

7.

Cinka  I.

Benešov

55:16,3

Muži  IV.  -  1953  a  starší         -  9 000 m 

1.

Němec J.

LOCKAR  Vlašim

42:41,9

2.

Smetana  K. 

SDH  Dlouhá  Lhota

48:24,0

3.

Vosyka L.

Turbo Chotěboř

52:42,6

4.

Strnad  B.

AC  Čáslav

56:08,4

5.

Rataj  S.

Sokol  Sedlec - Prčice

59:21,8

6.

Mareš J. 

Benešov

1:23:51,1

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu

Mgr.  Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA