Jdi na obsah Jdi na menu
 


2013

13. 6. 2016

VIII.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

Zdislavice  -  1. červen  2013

Předškolní  dívky  I.  -  do r. 2008    -  250 m 

1.

Nevšímalová  T.

Chmelná

1:49,4

2.

Martínková  A.

Zdislavice

2.24,0

Předškolní  chlapci  I -  do r. 2008    -  250 m 

1.

Hlaváček  J.

Vlašim

1:30,4

2.

Krucký T.

Domašín

1:40,8

3.

Reichel  Fr.

Čerčany

1:43,7

4.

Jánošík  D.

Vlašim

1:47,8

5.

Melichar  J.

Zdislavice

2:32,2

Předškolní  dívky  II.  -  2006 - 2007   -  250 m 

1.

Chmelová  M.

Světlá n. S.

1:14,4

2.

Naňáková  N.

Zdislavice

1:39,8

Předškolní  chlapci  II.  -  2006 - 2007  -  250 m 

1.

Zavadil J.

Vlašim

1:02,7

2.

Růžička  A.

Zdislavice

1:08,9

3.

Krucký O.

Vlašim

1:16,5

4.

Nevšímal  L.

Chmelná

1:17,5

5.

Reichel W. Jan

Čerčany

1:31,6

6.

Bouček  T.

Zdislavice

1:36,4

Nejmladší  žákyně  -  2004 - 2005  -  250 m 

1.

Chmelová K.

Hvězda  SKP  Pard.

55,8

2.

Hlaváčková  E.

Spartak  Vlašim

1:00,0

3.

Tomková  Z.

Spartak  Vlašim

1.16,8

Nejmladší  žáci  -  2004 - 2005     -  250 m 

1.

Dvořák  M.

Zdislavice

1:04,7

2.

Procházka  D.

Zruč  n. S.

1:09,7

Nejmladší  žákyně   -  2002 - 2003   -  500 m 

1.

Michálková  N.

SK Slavia Pha

3:06,9

2.

Reichelová  D.

ŠSK Újezd n. L.

3:19,0

3.

Marešová  T.

Vlašim

4:00,6

4.

Nevšímalová  Š.

Chmelná

4:06,3

Mladší  žáci  -  2000 - 2001   -  750 m 

1.

Čížek  R.

SVČ Ledeč n. S.

2:44,8

2.

Rezek  J.

Zruč  n. s.

3.03,5

3.

Růžička  J.

Zdislavice

3:21,0

Starší  žákyně  -  1998 - 1999   -  1 500 m 

1.

Kárníková  L.

SVČ Ledeč n. S.

8:59,0

Starší  žáci  -  1998 - 1999        -  1 500 m 

1.

Filip  D.

Chmelná

5:51,5

Ženy  -  1995  a  starší             -  1 500 m 

1.

Michálková  J.

Praha

7:33,4

2.

Dubjáková  B.

Zruč  n. S.

8:58,6

Ženy  -  1995  a  starší             -  9 000 m 

1.

Baštářová  H.

Bedrč

48:12,5

2.

Martínková  M.

Sokol  Domašín

49:48,3

3.

Martínková  V.

Znosim

50:01,8

Muži  I.  -  1978 - 1992             -  9 000 m 

1.

Pokorný  M.

Spartak  Vlašim

35:49,0

2.

Kasík  K.

VP  Tábor

38:13,2

3.

Veleta  R.

SVČ  Ledeč n. S.

39:53,8

4.

Hejný  M.

Sokol  Čechtice

44:48,7

5.

Jedlička  R.

Kladruby

46:29,8

Muži  II.  -  1963 - 1977           -  9 000 m 

1.

Jánošík R.

Spartak Vlašim

37:37,9

2.

Němec  K.

HZS  Vlašim

39:33,2

3.

Horný  P.

SVČ  Ledeč n. S.

39:52,0

4.

Špůrek  P.

Koloběžka Vracovice

41:57,2

5.

Dubják  P.

Zruč  n. S.

42:37,4

5.

Brožík F,

Pentar  Vlašim

51:24,3

Muži  III. -  1953 - 1962         -  9 000 m 

1.

Pokorný  M.

Benešov

49:40,3

Muži  IV.  -  1952  a  starší     -  9 000 m 

1.

Němec J.

Lockar  Vlašim

40:00,6

2.

Vosyka L.

Turbo Chotěboř

58:48,0

3.

Mareš J,     

Benešov

1.02:12,9

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu

Mgr.  Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA