Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012

12. 6. 2016

VII.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

          Zdislavice  -  2. červen  2012

    Předškolní  dívky  I.  -  do r. 2007    -  250 m 

1.

Chmelová Markéta

Světlá n. S., Příseka

1:16,5

2.

Vosátková Julie

Vlašim

1:21,8

3.

Pastorková Lucie

Zdislavice

1:33,3

4.

Naňáková Natálie

Zdislavice

2:02,2

Předškolní  chlapci  I -  do r. 2007   -  250 m

1.

Reichel W. Jan

Čerčany

1.15,4

2.

Naňák Adam

Vlašim

1.18,0

3.

Bouček Tomáš

Zdislavice

1:18,1

4.

Nevšímal Lukáš

Chmelná

1:19,0

5.

Krucký Tomáš

Domašín

1:24,5

6.

Hlaváček Jakub

Vlašim

1:35,3

7.

Jánošík Dominik

Vlašim

1:45,8

8.

Reichel František

Čerčany

1:52,4

9.

Musil Lukáš

Divišov

2:17,9

 Předškolní  dívky  II.  -  2005 - 2006  -  250 m 

1.

Hlaváčková Eliška

Spartak Vlašim

55,1

2.

Sátrová Klára

Spartak Vlašim

1:03,2

3.

Strnadová Zuzana

Sokol Chlístovice

1:10,4

4.

Tomková Zuzana

ZŠ a MŠ Čerčany

1.10,6

5.

Musilová Lucie

Divišov

1:10,7

6.

Sátrová Tereza

Spartak Vlašim

1:19,3

Předškolní  chlapci  II.  -  2005 - 2006  -  250 m 

1.

Krucký Ondřej

Vlašim

1:11,2

2.

Zavadil Jonáš

Vlašim

1:11,9

Nejmladší  žáci  -  2003 - 2004    -  250 m 

1.

Zavadil  Tomáš

Spartak Vlašim

48,3

2.

Groček Filip

Spartak Vlašim

49,5

3.

Adamec Jiří

Spartak Vlašim

54,4

Nejmladší  žákyně   -  2001 - 2002  -  500 m 

1.

Reichelová D.

ŠSK Újezd n. Lesy

1.51,5

2.

Černohorská Jos.

Čerčany

2:02,3

3.

Hervertová Natálie

Sokol Chlístovice

2:03,9

4.

Nevšímalová Š.

Chmelná

2:08,9

Nejmladší  žáci   -  2000 - 2001   -  500 m 

1.

Fiala Václav

Vlašim

1:45,9

2.

Starý Štěpán

Vlašim

1:48,3

3.

Hejný Josef

Zdislavice

1:55,8

4.

Vosátka Josef

Vlašim

1:57,5

5.

Florián Václav

Zdislavice

1:57,9

6.

Strnad Roman

Sokol Chlístovice

1:58,3

7.

Nevšímal Václav

Chmelná

2:00,7

8.

Groček Filip

Spartak Vlašim

2:01,3

9.

Naňák David

Vlašim

2:29,5

10.

Pastorek David

Zdislavice

2:41,3

Mladší  žákyně  -  1999 - 2000    -  750 m 

1.

Nováková Adéla

Spartak Vlašim

2:54,8

2.

Vlachová Vendula

Chmelná

3:12,8

3.

Durdová Michaela

SK Praha 3

3:14,2

Mladší  žáci  -  1999 - 2000    -  750 m 

1.

Adamec Josef

Spartak Vlašim

2:47,8

2.

Čížek Roman

SVČ Ledeč n. S.

2:54,4

3.

Bouček Marek

Zdislavice

2:55,2

4.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

2:56,9

5.

Hergesell Marcel

Vračkovice

2:58,9

6.

Lukeš Filip

Spartak Vlašim

3:14,4

7.

Groček Jan

Spartak Vlašim

3:22,1

Starší  žákyně  -  1997 - 1998    -  1 500 m 

1.

Reichelová Milada

ŠSK Újezd n. Lesy

5:57,5

2.

Rumlerová Jana

Keblov

5:58,5

3.

Reichelová D.

ŠSK Újezd n. Lesy

6:09,9

4.

Martínková B.

Chmelná

6:36,9

Starší  žáci  -  1997 - 1998         -  1 500 m 

1.

Kocoura Jakub

Spartak Vlašim

6:15,1

2.

Adamec Josef

Spartak Vlašim

6:52,1

3.

Lukeš Filip

Spartak Vlašim

8:17,9

4.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

8:20,6

Dorostenky  -  1995 - 1996        -  1 500 m 

1.

Rumlerová Jana

Keblov

7:36,1

2.

Rumlerová Lenka

Keblov

7.48,5

Dorostenci  -  1995 - 1996         -  1 500 m 

1.

Vailich Jiří

Javorník

6:37,9

2.

Kocoura Jakub

Spartak Vlašim

6:39,1

3.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

7:39,8

Ženy  -  1994  a  starší              -  1 500 m 

1.

Jandová J.             

TJ Sokol Kondrac

6:57,3

2.

Bašná Michaela

Příbram

7:10,7

3.

Durdová Mir.

Praha

7:39,6

4.

Tichá Monika           

Světlá n. S.

8:51,8

Ženy  -  1994  a  starší             -  9 000 m

1.

Adamcová Andrea

Spartak Vlašim

48:12,1

2.

Jirásková Kateřina

Praha

48:44,0

3.

Bašná Michaela

Příbram

50:50,6

4.

Jandová J.              

TJ Sokol Kondrac

57:00,5

Muži  I.  -  1977 - 1994            -  9 000 m

1.

Sochor Petr

Bechyně

34:02,9

2.

Hejný Karel

Zdislavice

40:00,1

3.

Tichý František

CBT Světlá n. S.

41:23,8

4.

Kouklík Jakub

Bystřice

42:03,1

Muži  II.  -  1962 - 1976           -  9 000 m .

1.

Tichý František 

CBT Světlá n. S.

35:20,4

2.

Jánošík Rudolf   

Spartak Vlašim

36:21,4

3.

Jirásek Marek

Praha

36:56,7

4.

Jelínek Jiří

Racek

42:44,2

5.

Lukeš Jiří

Vlašim

46:59,0

Muži  III.  -  1952 - 1961         -  9 000 m 

1.

Molčan Petr           

Příbram

45:28,6

2.

Otava Miloš          

Zruč n. S.

54:57,4

Muži  IV.  -  1951  a  starší    -   9 000 m 

1.

Němec Jiří             

Vlašim

41:00,5

2.

Vaníček Petr       

BK Říčany

42:19,4

3.

Smetana Karel    

SDH Dl.Lhota

45:52,9

4.

Machálek Josef  

Sokol Vilémovice

50:25,0

5.

Ján Jan               

Vlašim

53:17,9

6.

Vosyka Ladislav  

Turbo Chotěboř

57:00,5

7.

Mareš Jan               

Benešov

1.09:54,4

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu  

Mgr.  Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA