Jdi na obsah Jdi na menu
 


2011

12. 6. 2016

 VI.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

      Zdislavice  -  4. červen  2011

Předšk.  dívky  I.  -  do r. 2006   -  250 m  

 

 

 

 

1.

Sátrová Tereza

Vlašim

1:24,6

Předš.  chlapci  I -  do r. 2006   -  250 m 

 

 

 

 

1.

Zavadil Jonáš

Vlašim

1:13,7

2.

Krucký Ondřej

Vlašim

1:23,1

3.

Reichel William Jan

Čerčany

1:35,1

4.

Krucký Tomáš

Vlašim

1:45,7

5.

Klika Vít

Rataje

1:47,7

6.

Vavrous Matyáš

Praha 4   (r. 09)

3:05,4

Předšk. dívky  II.  -  2005 - 2004    -  250 m  

 

 

 

 

1.

Durdová  Natálie

BK Prosek Pha 9

49,7

2.

Nováková V.

Nakvasovice

56,2

3.

Strnadová Aneta

AC Čáslav

56,9

4.

Kliková Dana

Rataje

1:02,6

5.

Sátrová Klára

Vlašim

1:02,8

6.

Tomková Zuzana

ZŠ  Čerčany

1:17,9

Předšk.  chlapci  II.  -  2005 - 2004-  250 m 

 

 

 

 

1.

Kohoutek Jakub

Praha

51,7

2.

Neděla Šimon

Trh. Štěpánov

57,7

3.

Debský Damián

DD Zruč n. S.

1:07,3

 Nejmladší  žákyně  -  2002 - 2003   -  250 m  

1.

Reichelová Milada

ZŠ  Čerčany

48,2

2.

Durdová Michaela

SK Praha 3

50,3

3.

Durdová Viola

BK Prosek Pha 9

50,7

4.

Durdová  Natálie

BK Prosek Pha 9

53,5

5.

Tomková Anna

ZŠ Čerčany

55,4

Nejmladší  žáci  -  2002 - 2003   -  250 m  

1.

Vrba Martin

Otročice

47,8

2.

Novák Vít

Spartak Vlašim

51,1

3.

Zavadil  Tomáš

Vlašim

53,1

4.

Adamec Jiří

Spartak Vlašim

53,7

5.

Koutenský Matěj

D.Počernice

54,3

6.

Groček Filip

Spartak Vlašim

56,9

7.

Krejčí David

Zdislavice

58,9

Nejmladší  žákyně   -  2000 - 2001    -  500 m  

1.

Kerbachová Anna

Spartak Pra 4

1:31,3

2.

Parásková Tereza

SK Praha 7

1:39,0

3.

Reichelová D.

ZŠ  Čerčany

1:43,4

4.

Nováková Adéla

Vlašim

1:46,1

5.

Durdová Viola

BK Prosek Pha 9

2:04,5

6.

Tokárová Gita

DD Zruč n. S.

2:17,9

Nejmladší  žáci   -  2000 - 2001    -  500 m  

1.

Čížek Roman

SVČ Ledeč n.S.

1:45,8

2.

Dekan Jakub

SSK Újezd n. Le

1:47,7

3.

Vrba Martin

Otročice

1:49,2

4.

Neděla Štěpán

Trhový Štěpánov

1:50,4

5.

Groček Jan

Spartak Vlašim

1:53,9

6.

Strnad Roman

AC Čáslav

1:55,3

Mladší  žákyně  -  1998 - 1999     -  600 m  

1.

Kerbachová Anna

Spartak Pha 4

1:58,9

2.

Weissová Julie

Spartak Vlašim

2:00,7

3.

Vavrousová N.

SK Slavie Pha 4

2:01,6

4.

Rumlerová Jana

Keblov

2:02,9

5.

Brožová Dana

Keblov

2:15,4

6.

Reichelová M.

ZŠ  Čerčany

2:16,3

Mladší  žáci  -  1998 - 1999     -  750 m    

1.

Adamec Josef

Spartak Vlašim

2:50,9

2.

Veleta Richard

SVČ Ledeč n.S.

2:51,7

3.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

3:07,1

4.

Lukeš Filip

Spartak Vlašim

3:07,7

5.

Janče Pavel

Javorník

3:22,5

Starší  žákyně  -  1996 - 1997   -  1 500 m  

1.

Mrkvičková S.

Spartak Pha 4

6:01,8

2.

Rumlerová Jana

Keblov

6:29,1

3.

Weissová Julie

Spartak Vlašim

6:44,9

4.

Zadáková Eliška

Trh. Štěpánov

7:41,0

5.

Popelková H.

Zvole

7:50,8

Starší  žáci  -  1996 - 1997     -  1 500 m  

1.

Veleta Rudolf

SVČ Ledeč n.S.

6:40,4

2.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

7:42,5

3.

Šimon František

Spartak Vlašim

8:52,1

Dorostenky  -  1994 - 1995     -  1 500 m  

1.

Mrkvičková S.

Spartak Pha 4

5:46,6

2.

Parásková Tereza

SK Praha 7

6:25,8

3.

Rumlerová Leka

Keblov

6:50,6

4.

Filipová Iveta

Chmelná

7:13,3

5.

Dvořáková K.

Zdislavice

7:15,4

Dorostenci  -  1994 - 1995    -  1 500 m  

1.

Tichý František

Světlá n. S.

6:22,5

2.

Vailich Jiří

Javorník

6:57,6

3.

Veleta Richard

SVČ Ledeč n.S.

7:07,1

Ženy  -  1993  a  starší     -  1 500 m  

1.

Martínková Monika  1971

Sokol Domašín

6:46,1

2.

Jandová Jitka        1975

Zvěstov

6:59,4

3.

Veletová  Anna     1993

SVČ Ledeč n.S.

6:59,8

4.

Tichá Monika          1970

Světlá n. S.

7:56,8

5.

Dvořáková Kristýna 1994

Zdislavice

8:53,8

Muži  -  1976 - 1993        -  9 000 m  

1.

Tichý František  1994

Světlá n. S.

41:01,9

2.

Hejný Martin     1978

Čechtice

44:22,1

3.

Nerad Jiří          1981

Soutice

44:28,2

Muži  -  1975 - 1962      -  9 000 m  

1.

Tichý František     1966

Světlá n. S.

35:14,8

2.

Jánošík Rudolf    1971

Spartak Vlašim

36:21,2

3.

Němec Kamil   1975

HZS Vlašim

37:56,1

4.

Špůrek Petr      1971

Koloběžka Vracovice

38:49,6

5.

Tůma Jiří          1963

Spartak Vlašim

41:03,3

6.

Lukeš Jiří         1965

Vlašim

52:12,5

Muži  -  1961  a  starší     -  9 000 m  

1.

Němec Jiří     1948

Lockar

39:12,7

2.

Molčan Petr   1957

Příbram

44:02,5

3.

Smetana K.  1951

Bezejovice

46:26,1

4.

Otava Miloš  1957

Zruč n. S.

56:25,6

5.

Švihel Luboš  1960

Sokol Chochol

47:56,4

6.

Zinke Karel    1945

Růžkovy Lhotce

1:00:46,3

    Ženy     -  9 000 m  

1.

Adamcová Andrea    1973

Vlašim

49:47,6

1.

Lukešová Jana            1968

Vlašim

57:10,8

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu

Mgr.  Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí  151

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA