Jdi na obsah Jdi na menu
 


2010

12. 6. 2016

V.  ročník   -   BĚHU  PRO  RADOST

       Zdislavice  -  5. června  2010

Předškolní  dívky  -  do r. 2003    -  250 m  

 

 

 

 

 

 

1.

Reichelová M.

ŠSK Újezd n. Lesy

52,0

 

2.

Durdová  Natálie

Praha

54,0

 

3.

Tomková Anna

Čerčany

1:06,0

 

4.

Strnadová Aneta

Sokol Chlístovice

1:10,0

 

5.

Hervertová D.

Sokol Chlístovice

1:16,0

 

6.

Jirková Iveta

Zdislavice

1:17,0

 

7.

Strnadová Z.

Sokol Chlístovice

1:21,0

 

8.

Dýcková Aneta

Vlašim

1:34,0

 

9.

Naňáková N.

Zdislavice

2:14,0

 

 

 

 

 

 

Nejmladší  žákyně  -  2001 - 2002   -  250 m 

 

 

 

 

 

 

1.

Durdová Viola

Praha

51,0

 

2.

Dýcková Nikola

Vlašim

52,0

 

3.

Reichelová  D.

ŠSK Újezd n. Lesy

54,0

 

4.

Reichelová M.

ŠSK Újezd n. Lesy

55,8

 

5.

Hervertová N.

Sokol Chlístovice

57,5

 

6.

Durdová  Natálie

Praha

58,3

 

7.

Vavrousová Julie

Praha

59,6

 

 

Nejmladší  žákyně   -  1999 - 2000   -  500 m  

 

 

 

 

 

1.

Kerbachová Anna

Spartak Praha 4

1:45,6

 

2.

Parásková Tereza

SK Kotlářka

1:48,9

 

3.

Holadová Tereza

Spartak Vlašim

1:56,5

 

4.

Procházková D.

Praha 6

2:09,3

 

5.

Durdová Viola

Praha

2:09,6

 

6.

Dýcková Nikola

Vlašim

2:14,9

 

7.

Dundová Iveta

Praha 15

2:19,8

 

8.

Šimková Veronika

Sedlice 6

2:39,5

 

 

Mladší žákyně – 1997 – 1998  -  500 m 

 

1.

Antošová D.

Spartak Vlašim

3:19,7

2.

Pinkasová Monika

Košetice

3:21,6

3.

Motyčková Tereza

Spartak Vlašim

3:26,5

4.

Vavrousová N.

Praha

3:31,3

5.

Weissová Julie

Spartak Vlašim

3:41,4

6.

Parásková Tereza

SK Kotlářka

3:48,2

7.

Rumlerová Jana

Keblov

3:50,7

8.

Brožová Dana

Keblov

4:08,8

9.

Strnadová K.

Sokol Chlístovice

4:19,7

 

Starší žákyně  - 1995 – 1996   - 1 500 m 

 

1.

Mrkvičková S.

Spartak Praha 4

6:42,1

2.

Kubíková Andrea

Panterky Čechttice

7:44,1

3.

Rumlerová  Lenka

Keblov

8:01,9

4.

Bicanová Nikola

Příbram

8:20,0

-

Aubrechtová A.

Všechlapy

DNF

 

Dorostenky  -  1993 - 1994   -  1 500 m  

 

1.

Antošová D.

Spartak Vlašim

8:31,9

2.

Dvořáková K.

Zdislavice

9:04,5

3.

Holadová Tereza

Spartak Vlašim

9:18,2

 

Ženy  -  1992  a  starší     -  1 500 m  

 

1.

Tichá Monika   1970

Světlá n. S.

8:49,0

2.

Durdová M.     1973

Praha

9:07,0

3.

Dvořáková K. 1994

Gymn. Vlašim

9:30,9

4.

Merašická D.   1959

Nehov

11:53,2

 

Muži  -  1974 - 1961    -  9 000 m 

 

1.

Tichý Fr.  1966

VeloServis Team HB

36:15,2

2.

Jánošík R.  1971

Spartak Vlašim

37:19,0

3.

Tůma Jiří           1963

Spartak Vlašim

42:06,4

 

Ženy         -  9 000 m  

1.

Strnadová I. 1976

AC Čáslav

50:35,6

Předškolní  chlapci  -  do r. 2003   -  250 m  

 

 

 

 

1.

Adamec Jiří

Spartak Vlašim

1:02,0

2.

Vilimovský David

Vlašim

1:10,0

3.

Neděla Šimon

Trhový Štěpánov

1:12,0

-

Naňák Adam

Vlašim

DNF

 

 

 

 

Nejmladší  žáci  -  2001 - 2002    -  250 m  

 

 

 

 

1.

Starý Štěpán

Spartak Vlašim

50,6

2.

Neděla Štěpán

Trhový Štěpánov

52,0

3.

Novák Vítek

Spartak Vlašim

58,0

4.

Strnad Roman

Sokol Chlístovice

58,8

5.

Hejný Josef

Zdislavice

59,5

6.

Pinkas Martin

Košetice

1:02,5

7.

Zajíček Adam

Vlašim

1:03,3

8.

Naňák David

Vlašim

1:07,0

 

Nejmladší  žáci   -  1999 - 2000    -  500 m 

 

 

 

 

1.

Adamec Josef

Spartak Vlašim

1:55,5

2.

Janský Martin

Praha

1:58,2

3.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

2:01,5

4.

Neděla Štěpán

Trhový Štěpánov

2:10,0

5.

Janče Pavel

Javorník

2:24,5

6.

Bican Stanislav

Příbram

3:03,7

 

   Mladší  žáci  -  1997 - 1998     -  750 m 

 

1.

Filip David

Chmelná

3:10,9

2.

Veselka Ondřej

Křivsoudov

3:11,4

3.

Svoboda Lukáš

Spartak Vlašim

3:11,8

4.

Novák Dominik

Čechtice

3:58,0

 

   Starší  žáci  -  1995 - 1996      -  1 500 m 

1.

Vailich Jiří

Javorník

8:04,5

2.

Šanda Martin

Zdislavice

8:08,1

3.

Drábek Jakub

Čerčany

8:08,9

 

  Dorostenci  -  1993 - 1994     -  1 500 m  

 

1.

Tichý František

VeloServis Team HB

6:39,5

2.

Drábek Jakub

Čerčany

8:50,8

3.

Šimon Lukáš

Spartak Vlašim

9:16,0

                         

 Muži  -  1975 - 1992      -  9 000 m 

1.

Hejný Karel    1992

Zdislavice

40:58,3

2.

Tichý František 1994

VeloServis Team HB

43:28,5

3.

Hejný Martin    1978

Čechtice

43:53,2

 

Muži  -  1960  a  starší      -  9 000 m 

1.

Otava Miloš       1957

Zruč n. S.

46:41,1

2.

Dunda Václav   1960

Praha 15

46:51,4

3.

Cipl František   1951

Vlašim

46:59,0

4.

Strnad Bohumil 1943

AC Čáslav

56:25,6

Mgr. Irena Králová,  ředitel  závodu                       

Mgr.  Jiří  Říha,  hlavní  rozhodčí  0/151

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA